Brousky na nože

4 položek celkem
brousek 1520 04
ZdarmaZdarma
4 860 Kč

Jeden z nejvíce univerzálních pomocníků při broušení nožů. Zvládne nabrousit klasické kuchyňské nože pod úhlem 20° stejně dobře jako specializované asijské nože pod úhlem 15°.

elektricky brousek 270 01
2 771 Kč –21 %
2 200 Kč

Hybridní brousek na nože od společnosti Edgecraft, který kombinuje elektrické a manuální broušení. Třífázový systém broušení a přesné vodící lišty umožňují nože nabrousit pod...

brousek 130
Tip
ZdarmaZdarma od 5 191 Kč–21 %
od 4 100 Kč

Třífázový elektrický brousek pro broušení kuchyňských nožů s profesionální péčí. Pokud potřebujete udržet své nože v perfektní kondici, je tento přístroj určen přesně pro vás.

brousek 120 01
Tip
ZdarmaZdarma
od 4 100 Kč

Elektrický brousek na nože s třemi sadami diamantových kotoučů, který je určen pro broušení všech nožů do vaší domácnosti. Naostří stejně dobře kuchyňské nože (včetně zubatého...

brousky-na-nože-a-diamantové-brousky

Vyhrály by v souboji o dokonalé ostří nože. A nepotřebují k tomu ani váš um. Diamantovým a leštícím kotoučům brousků sekundují přesné vodící lišty. S brousky na nože od Chef´s Choice zvládne nože nabrousit každý.

Společnost EdgeCraft vybrousila své brusky k dokonalosti. Dodnes je kompletně vyrábí a sestavuje přímo v USA. Výsledkem je špičkový brousek na nože, který obstojí jak v domácím, tak i profesionálním prostředí.

Brousky na nože udrží v perfektní kondici jak nože kuchyňské, tak i sportovní a zavírací. A stačí jim k tomu přibližně 120 sekund. Jeden by neměl chybět ani u vás doma. Ostrý nůž sníží riziko úrazu i čas, který trávíte krájením potravin.