Nerezová pasírka Ø 24 cm

Kód: EB-52242
956 Kč
Prodej ukončen

Vlastnictví profesionální nerezové pasírky oceníte při chystání rajčatových omáček, pyré, marmelád a zeleninových polévek. Je na to vybavena 3 výměnnými nástavci pro různě hrubé pasírování. Nerezové provedení prodlužuje její život, delší rukojeť po straně usnadňuje manipulaci i skladování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někdo rád diskutuje na téma pasy, a my si raději jedem na pasírkách. Vznikne z toho aspoň něco dobrého, jako základ na rajčatové omáčky, zeleninové polévky nebo marmelády.

Pasírka vám to o moc zjednoduší. Pracné protlačování ovoce a zeleniny přes síto lžící nahradí pár zatočení klikou. Domácí marmelády, zeleninové či ovocné pyré, kečupy, dětské přesnídávky a zeleninové základy na omáčky či polévky tak půjdou pěkně od ruky. Je na to vybavena 3 výměnnými nástavci pro různě hrubé pasírování.

Nerezové provedení dodává pasírovacímu mlýnku na pevnosti, dlouhé životnosti a snadné údržbě, kdy ji pohodlně můžete umýt v myčce. Rukojeť po straně je tam nejen pro snadnější manipulaci, ale stejně tak pro přehledné uskladnění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cedníky a síta
Záruka: 2 roky
Průměr: 24 cm
Objem: 2,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: