Set 3 mini silikonových stěrek

Kód: KCMINISPAT3PC
220 Kč
Skladem (2 ks)

Vzhledem ke své mini velikosti (vrchní část stěrky má 3,2 cm na šířku a 5,1 cm na výšku) jsou stěrky ideální pro plnění a zdobení cupcakes nebo menších muffinů. Využijete je i při rozmíchání v malých mističkách a zajedete s nimi do rohů každé formy na pečení. Vzhledem k silikonovému materiálu jsou šetrné k nepřilnavému povrchu a odolávají vysokým teplotám do 220°C. Svým rozkošným designem se zalíbí nejen malým cukrářkám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když je něco malé, tak je to s největší pravděpodobností roztomilé a šikovné. To dozajista platí i u sady 3 rozkošných mini cukrářských stěrek.

Počítejte s tím, že vedle vašich běžných cukrářských potřeb budou vypadat, že zapomněly vyrůst. Na délku mají sice 20,5 cm. Nicméně rozměry „hlavy“ stěrky dosahují v šířce do 3,2 cm a na délku mají 5, 2 cm. Jejich miniaturní rozměry ovšem skvěle využijete při plnění do mini formiček na cupcakes, muffiny nebo bábovičky a i při jejich zdobení.

Vrchní část stěrky je ze silikonu. Je tak šetrná k pečícím formám s nepřilnavým povrchem a můžete s ní zajet až do jejich rohů bez obavy, že je poškrábete. Zvládá i vyšší teploty do 220°C.

Kouzelný design je jak pro panenky. Pokud máte doma malé cukrářky, počítejte s tím, že si stěrky zabaví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cukrářské stěrky
Záruka: 2 roky
Délka: 20,5 cm
Šířka vrchní části stěrky: 3,2 cm
Délka vrchní části stěrky: 5,1 cm
Materiál rukojeti: Dřevo
Materiál části na roztírání: Silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: