Elektrické brousky na nože

3 položek celkem
brousek 120 01
Tip
ZdarmaZdarma
od 4 100 Kč

Elektrický brousek na nože s třemi sadami diamantových kotoučů, který je určen pro broušení všech nožů do vaší domácnosti. Naostří stejně dobře kuchyňské nože (včetně zubatého...

Elektrický brousek na nůžky M 500
2 990 Kč

Super ostré nůžky díky robustnímu elektrickému brousku od amerického specialisty na brousky Chef’s Choice. Je vybaven 2 diamantovými brusnými kotouči a vodícími lištami pro...

brousek 130
Tip
ZdarmaZdarma od 5 191 Kč–21 %
od 4 100 Kč

Třífázový elektrický brousek pro broušení kuchyňských nožů s profesionální péčí. Pokud potřebujete udržet své nože v perfektní kondici, je tento přístroj určen přesně pro vás.

elektrické-brousky-na-nože-a-elektrické-brusky

Nabrousit nůž na brusném kameni je doslova alchymie. Přitom broušení můžete zvládnout i vy, jakožto běžný smrtelník, do 120 sekund. V případě, že vám elektrická bruska říká pane.

Elektrické brousky na nože Chef´s Choice jsou vyráběny a sestavovány v USA. Díky diamantovým kotoučům a vodícím lištám se proměnily v nástroj, se kterým zvládne dokonalé ostří nože vytvořit i naprostý začátečník.

Pořizovací cena elektrického brousku na nože je sice vyšší, ale broušení s ním je efektivnější, pohodlnější a rychlejší. Navíc jde o investici na dlouhá léta s minimální poruchovostí.