Elektrický brousek na keramické nože M 700

Kód: 01700-M0
ZdarmaZdarma
Brousek na keramické nože CC-700
5 590 Kč
Prodej ukončen

Spolehlivý elektrický brousek na keramické nože od společnosti Chef's Choice, který je kompletně vyroben v U.S.A. Robustní provedení a léta zkušeností výrobce dělají z tohoto brousku dokonalého pomocníka při údržbě nejen vaší keramické sady nožů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

brousek-700-ikony-nozuV případě, že potřebujete nabrousit své keramické nože, stejně dobře jako ocelové nože, pak je tento model amerického elektrického brousku nejvhodnějším kandidátem pro vás.

K čemu je elektrický brousek M 700 vhodný?

Základem je, že jako jeden z mála brousků umí velmi dobře nabrousit keramické nože. Dokonce jej můžete používat i k tomu, abyste opravili keramický nůž, u kterého se vám odštípl kousek ostří. Naše zkušenosti říkají, že většina domácností používá nejen keramické nože (které nejsou vhodné pro krájení všech potravin), ale i kvalitní nože z tvrdé oceli. Tento brousek je vhodný i na tyto materiály. Pro keramiku i pro ocel má speciální štěrbinu. Stačí vám tedy jeden, kvalitní stroj na celou nožířskou sestavu ve vaši kuchyni.

Proč zvolit Chef's Choice Model 700?

100% diamantová abraziva umožňují broušení velmi tvrdých materiálů. Je vhodný na broušení keramických i ocelových kuchařských nožů, asijských nožů Santoku, nožů na chleba, filetovacích nožů nebo dokonce loveckých nožů. Kompletně je vyroben v U.S.A. Prvotní ostření (tedy vytváření ideálních hran na ostří) vám zabere pouze 1-2 minuty (podle výrobce). Naše zkušenost je 3 minuty. Přebroušení pak 15-30 vteřin (výrobce uvádí 10 vteřin). Vodící lišty vám umožní vytvořit dokonalou hranu nože bez znalosti broušení nebo speciálních dovedností či zkušeností.

Potřebujete mít doma univerzální stroj na broušení všech nožů (včetně keramických), potřebujete spolehlivý výrobek, který je prakticky bezúdržbový a který vám vydrží řadu let? Pak je tento model přesně pro vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické brousky na nože
Záruka: 2 roky
Druhy nožů: Kuchařské, Japonské, Pilkové, Lovecké, Filetovací, Zavírací, Keramické
Materiál čepele: Keramika, Ocel
Typ brousku: Elektrický
Typy nožů: Evropské, Asijské
Určení: Nože
Příkon: 75W
Napětí: 220V
Broušení evropských kuchyňských nožů: Ano (15°)
Broušení asijských kuchyňských nožů: Ano (15° jednostranně/oboustranně)
Broušení keramických nožů: Ano
Broušení ocelových nožů: Ano
Výroba: U.S.A.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: