Elektrický brousek na nože M 2100

Kód: 02100-M8
ZdarmaZdarma
brousek 2100 01
11 900 Kč
Prodej ukončen

Nejpokročilejší elektrický brousek od společnosti Edgecraft z U.S.A. Je určen pro komerční použití a jeho tři fáze broušení umožňují vytvořit ideální a dlouhotrvající ostří i na tvrdých kvalitních kuchyňských nožích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

brousek 2100 ikonyTři fáze tohoto profesionálního brusiče umožňují vytvářet na nožích dlouhotrvající optimální ostří a je tak vhodnou náhradou za placené služby brusičů nožů. Zajistí, aby byly vaše nože ve velmi dobré kondici již za několik okamžiků. To umožňují 100% diamantové brusné kotouče v první fázi broušení. Ostatní fáze pak slouží k dopracování a vyleštění ostří. Standardně je dodáván s modulem, který vede nože pod úhlem 20°, což je vhodné pro evropské kuchyňské nože.

K čemu slouží elektrický brousek Chef's Choice M 2100?

Tento profesionální brousek je určen pro oblast Gastro, kde je třeba brousit větší množství tvrdých a kvalitních kuchařských nožů. Obsahuje odnímatelnou hlavici, kterou lze umývat v myčce na nádobí. Je tedy možné používat několik hlavic a mít tak brousek neustále k dispozici.

Proč zvolit právě M 2100?

Jedná se o nejvyšší řadu brousků tohoto amerického výrobce. 3600 otáček za minutu zajistí velmi rychlou přípravu nože k použití. Motor tohoto přístroje disponuje dostatečnou silou (175W) pro rychlé broušení i tvrdých čepelí. Máte tak záruku, že ostří vašich nožů bude spolehlivě nabroušeno bez zbytečného dlouhého broušení a velkého úbytku materiálu. To také zajišťují 100% diamantové kotouče. Vedoucí lišty jsou připraveny pod úhlem 20°, což je optimální ostří pro evropské kuchyňské nože. Je možné dokoupit hlavici s lištami pod úhlem 15°, což je specialita asijských nožů. Je tedy možné tyto hlavice střídat dle potřeby.

CERTIFIKACE M 2100

NSF 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické brousky na nože
Záruka: 2 roky
Druhy nožů: Kuchařské, Japonské, Pilkové, Lovecké, Filetovací, Zavírací
Materiál čepele: Ocel
Typ brousku: Elektrický
Typy nožů: Evropské, Asijské
Určení: Nože
Napětí: 230V
Broušení evropských kuchyňských nožů: Ano
Broušení asijských kuchyňských nožů: Ano (třeba dokoupit modul)
Fáze broušení nožů: Ano
Fáze tvorby ostří: Ano
Fáze leštění ostří: Ano
NSF certifikace: Ano
Výroba: U.S.A.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: