Masivní granitový hmoždíř s tloučkem Master Class

Kód: KCJOMPSQ
1 395 Kč –22 %
KC Square Mortar and Pestle 19x19x12cm Solid Granite KCJOMPSQ 01
1 395 Kč –22 % 1 090 Kč
Prodej ukončen

Extrémně těžký hmoždíř vážící s tloučkem 5,8 kg, který je díky tomu i maximálně odolný a bytelný. Vnitřní drsnější povrch napomáhá drcení a tření koření, bylinek a oříšků. Hmoždíř Master Class nabízí dostatek prostoru i pro přípravu pest nebo třeba curry pasty. Díky zajímavému tvaru a originální kresbě vypadá efektně a majestátně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doma by mohl směle nahradit činky. Daleko radši ho ovšem budete mít, když jej postavíte na jeho místo, na kterém si bude majestátně trůnit.

Granitový hmoždíř Master Class je Masivní. Velké M jsme zvolili úmyslně, neboť sám o sobě váží 5, 1 kg. S tloučkem dosahuje jeho hmotnost k 6 kg. Zásluhou toho ovšem stoupla i jeho odolnost a bytelnost do extrémních výšin.

Nepohne se ani, když se do něj pořádně opřete. Vnitřní drsnější povrch napomáhá snadnému drcení a tření bylinek, koření, ale i oříšků. Vnitřní prostor, který má v průměru 13 cm a hloubku přibližně 6,7 cm, skýtá dostatek prostoru, i když chystáte pesto, omáčku nebo curry pastu pro několikačlennou rodinu.

Tlouček dobře padne do ruky a má ideální délku 17 cm. Při tření pesta nebo marinády si tak prsty nebudete máčet v obsahu.

Každý hmoždíř je trochu jiný díky originální kresbě, kterou má na svědomí sama příroda. V kombinaci s nevšedním tvarem se tak promění v designový kousek, který se na vaší kuchyňské lince bude vyjímat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmoždíře
Záruka: 2 roky
Rozměry: 19x19 cm
Výška hmoždíře: 12 cm
Průměr prostoru pro drcení: 13 cm
Hloubka prostoru pro dcení: 6,8 cm
Hmotnost hmoždíře: 5,1 kg
Hmotnost tloučku: 0,55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: