Kameninové formy

Kameninová forma na tradiční pečení chleba

Pečte doma v kamenné peci, jen v kompaktnějším a praktičtějším provedením. Jen v kameninových formách docílíte perfektně nadýchaného pečiva s tenkou, křupavou kůrkou a jemnou střídou.

Kameninová forma se vrací k jednomu z nejosvědčenějších způsobů pečení v přírodních materiálech. Teplota těsta v nahřátých formách rychle stoupne, vytvoří se pára a domácí pečivo rychle nabyde na objemu. Během pár minut se vytvoří kůrka, která udrží veškerou chuť a vůni ve střídě.

Provoňte domov nejoblíbenější vůní čerstvého chleba!

 

Nejprodávanější

970
128019701280
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Momentálně vyprodáno

  Forma na pečení chleba je vyrobená z přírodní kameniny, která má vynikající akumulační vlastnosti. Chléb se v ní peče sálavým teplem, což je pro něj přirozenější a ve finále má tak výraznější chuť a intenzivnější vůni. V horké formě rychle stoupne teplota uvnitř těsta, chléb nabyde na objemu, vytvoří se na něm kůrka a vlhkost i aroma zůstanou ve střídce.


  970 Kč
  Výrobce: Kitchen Craft
 • Momentálně vyprodáno

  Kameninová forma zdatně nahradila kamennou pec a v pečení chleba nemá konkurenci. Výraznější chuť, intenzivnější vůně. Těsto v ní rychle nakyne, vytvoří se kůrka, aroma a vlhkost se udrží uvnitř střídy. Pro domácí chlebové fajnšmekry a pro ty, kteří si chtějí vychutnat poctivý chleba dělaný způsobem jako několik generací nazpátek.


  1 280 Kč
  Výrobce: Kitchen Craft

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.