Porcelánová karafa Giro 0,25 - 1 l

Kód: RAK-GIJU25
od 161 Kč

Zvolte variantu

Elegantní porcelánová karafa v jemné barvě slonové kosti od RAK porcelain. Zásluhou vysokého obsahu kaolínu zaručuje nadstandardní odolnost a vysokou jakost porcelánu. Karafa poslouží pro servírování vína, vody, nebo i horkých nápojů. V Kotlíku ji máme s objemem pro jednoho i pro návštěvu, rozumějte od 0,25 l po 1 l.

Detailní informace

Objem: 0,25 l
Prodej ukončen | RAK-GIJU25
161 Kč
Objem: 0,5 l
Prodej ukončen | RAK-GIJU50
317 Kč
Objem: 1 l
Prodej ukončen | RAK-GIJU100
421 Kč

Detailní popis produktu

Je zajímavou alternativou ke klasickým skleněným karafám. Svůj obsah nedává na obdiv hned. Taková je tajemná a noblesní porcelánová karafa Giro od RAK Porcelain.

Pro výrobu porcelánu byly použity přírodní a bezolovnaté suroviny. Vysoký obsah přidaného kaolínu garantuje nadstandardní odolnost a vysokou jakost. RAK porcelain byl stvořen s důrazem na trvanlivost a nadčasovou eleganci. Což se u karafy rozhodně povedlo. Teplá barva slonové kosti působí teple, jemně a ušlechtile.

Pro servírování vína v porcelánové karafě volte starší vína, která se nepotřebují rozvinout. Stejně dobře ale poslouží i pro vodu či jiné nápoje, i horké. Objem od 0,25 až po 1 l uspokojí jak ty, kteří nejradši rozjímají o samotě, ale i hostitele chystající večeři pro rodinu či přátele.

Ač je zástupcem klasického stylu, zvládne i mytí v myčce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karafy
Záruka: 2 roky
Materiál: Porcelán
Objem: 0,25 l, 1 l, 0,5 l
Vhodné do myčky: Ano
Materiál: Porcelán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: