Litinový kastrol Master Class červený

Kód: MCCERD20RED
od 1 619 Kč

Zvolte variantu

Klasika v krásném provedení. Masivní a super odolný kastrol z litiny skvěle a rovnoměrně vede teplo a dokáže ho pořádně dlouho udržet. Proto se vám bude hodit na pozvolné pečení a dušení masa, které se ve výsledku bude doslova rozpadat, ale stejně dobrý je na guláše a poctivé několikahodinové vývary. Poklice má speciální strukturu, díky které se zkondenzovaná voda vrací rovnoměrně do celého pokrmu a tím ho automaticky podlévá. Kastrol zvládne nejenom všechny sporáky, ale i troubu a gril.

Detailní informace

Objem: 2,5 l
Prodej ukončen | MCCERD20RED
1 619 Kč
Objem: 5 l
Prodej ukončen | MCCERD26RED
2 519 Kč

Detailní popis produktu

Stačí ho vzít jednou do rukou a poznáte, s kým máte tu čest. Litinový kastrol Master Class je poctivou klasikou s krásným červeným kabátkem. Vrátí vás do starých a poctivých dob, kdy příprava nedělního oběda nebyla sice rychlovka, ale s prvním soustem jste pochopili, že to stojí za to.

Kastrol je vyroben ze silné litiny a potažen hygienickou a nepropustnou vrstvou kvalitního smaltu. Litina perfektně vede teplo a jídlo udrží pořádně dlouhou dobu teplé. Díky jeho povedenému designu ho tak můžete využít přímo k servírování, pokrm v něm jen tak nevychladne.

Zabodujete s ním především u jídel, které mají dvě fáze přípravy. A to nejprve osmažení a pak následné dušení, vaření, nebo zapékání. Dušené maso se bude rozpadat, bůček nebude mít konkurenci a guláš i z toho 5litrového kastrolu zmizí hned. Využijete ho nejen na vařění a dušení, hravě nahradí i pekáč.

poklice-k-litinovemu-kastrolu

Poklice kastrolu má speciální strukturu po celém povrchu. Její zásluhou kondenzovaná pára odkapává zpět do celého pokrmu. Kastrol si tak sám napomáhá v podlévání a jídlo tak nebude vysušené, ale naopak krásně šťavnaté.

Můžete s ním vařit na jakémkoliv sporáku včetně indukce, bez problému ovšem zvládá troubu, kamna, nebo gril.

V Kotlíku ho máme buď menší s objemem 2,5 l, který bude tak akorát na hovězí po burgundsku pro dva, nebo pak 5litrový – dostačující i pro rodinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kastroly
Záruka: 2 roky
? Typ sporáku: Plynový sporák, Elektrický sporák, Indukční sporák, Sklokeramický sporák
Povrch: Smalt
Průměr 2,5 l kastrolu: 20,5 cm
Šířka 2,5 l kastrolu včetně úchytů: 27,5 cm
Výška 2,5 l kastrolu: 15 cm
Průměr 5 l kastrolu: 24,5 cm
Šířka 5 l kastrolu včetně úchytů: 32 cm
Výška 5 l kastrolu: 17 cm
Celková hmotnost 2,5 l kastrolu: 4,3 kg
Hmotnost 2,5 l kastrolu: 2,9 kg
Celková hmotnost 5 l kastrolu: 5,6 kg
Hmotnost 5 l kastrolu: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: