Servírovací kleště 20 cm

Kód: P-9400
86 Kč
Prodej ukončen

Nerezové servírovací kleště o délce 20 cm mají perforované lopatky a jsou tak vhodné pro potraviny, u kterých se před podáváním chceme zbavit přebytečného tuku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Servírovací kleště jsou univerzální kuchyňské náčiní. Mají perforované šiřoké lopatky, které umožňují manipulaci i s většími kusy potravin. Navíc díky perforaci dochází při servírování ke zbavení se přebytečného tuku, což oceníte především u smažených pokrmů, jako například řízků či bramboráků.

Další možné využití je také namísto obracečky. Ploché lopatky snadno zasunete pod připravovanou surovinu a díky druhé lopatce jednoduše obrátíte. Výhodou je kontrolovaný "pád" suroviny zpátky například do rozpáleného oleje, kde nedojde k vystříknutí. Můžete si tak být jistější a neobávat se opaření.

Použití a údržba servírovacích kleští

Kleště jsou velice snadné na údržbu, a to především zásluhou nerezové oceli, ze které jsou vyrobeny. Ta zajišťuje možné použití také při vysokých teplotách, například grilování. Nevadí ji delší pobyt ve vodě, ani kontakt se studenými surovinami. Je odolná proti teplotním šokům. Použití však není vhodné na nepřilnavé povrchy, které byste pevnými ocelovými kleštěmi mohli poškodit.

Mytí v myčce na nádobí je bezproblémové a kleštím nijak nevadí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kleště a pinzety
Záruka: 2 roky
Délka: 20 cm
Nerez 18/10: 18 % chrom, 10 % nikl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: