Růžový univerzální nůž 11 cm

Kód: GM-8365WSP-11-PI
93 Kč
Prodej ukončen

Univerzální kuchyňský nůž je klasika, kterou byste měli mít neustále po ruce. V noži od značky Giesser se spojí německá kvalita s líbivým designem, který byl stvořen především pro ženy. S univerzálním nožem zastanete celé spektrum každodenních činností. Od loupání, přes čištění až po krájení. A to jak zeleniny, ovoce s pevnou kůrkou, pečiva, sýrů nebo uzenin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyhlášený výrobce německých nožů Giesser vyslyšel toužebné přání „jen růžová to může být“ a přišel s kolekcí nožů vyrobených pro ženy. Spojí se v nich líbivý design, kvalita, ale i snadná údržba.

Ostrý a kvalitní univerzální nůž je pak klasikou, která kuchařce nesmí chybět. Mezi ženami je pak i nejoblíbenější. Zastanete s ním celou řadu činností. Od loupání, čištění, přes rozmělnění až po krájení. Připravíte s ním zeleninu, ovoce, ale i pečivo, sýry, nebo uzeniny.

Jak pečovat o univerzální nůž od Giesser

Předností tohoto nože je i fakt, že nevyžaduje speciální údržbu. Vystačí tekoucí voda i s jemným čisticím prostředkem a následné vysušení. Myčku nedoporučujeme. Mohla by nůž rychleji otupit.

V moment, kdy se to stane, a váš nůž už „nebude tak, jak býval ze začátku“, doporučujeme naše elektrické brousky, které ho navrátí do perfektní kondice během pár minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské nože
Záruka: 2 roky
Materiál: Nerezová ocel/Plast
Celková délka nože: 21 cm
Délka čepele: 11 cm
Hmotnost: 27 g
Mytí v myčce: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: