Kuchyňská váha s odnímatelnou miskou 5 kg

Kód: BL-1182
555 Kč
Skladem (2 ks)

Mechanická kuchyňská váha se stabilní pochromovanou základnou a plastovou odnímatelnou miskou s výlevkou. Maximální nosnost váhy je 5 kg, což je dostačující pro rodinné pečení. Ukazatel hmotnosti je přehledný a umožňuje vážení v gramech i librách. Díky vyznačeným objemům se dá miska použít též samostatně jako odměrka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zákon schválnosti platí i na kuchyňské váhy, a proto se může stát, že jim uprostřed pečícího maratonu dojde šťáva. V tu chvíli přichází na scénu mechanické váhy, které baterky ke svému životu nepotřebují. A čím méně technologií, tím menší šance, že se na nich něco pokazí.

Kuchyňskou váhu Blaumann tvoří pochromovaná stabilní základna se snadno čitelnou stupnicí a odnímatelná plastová miska s rukojetí a výlevkou. Maximální hmotnost, na kterou si váha troufne, je 5 kg. To bohatě stačí na rodinné pečení.  Plastová vážící miska je velmi šikovně provedená. Díky vyznačeným objemům ji doma využijete i samostatně jako odměrku. Rukojeť a výlevka usnadní přesýpání a přelévání navážených surovin.

Na stupnici je hmotnost vyznačena jak v gramech, tak i librách. To vám umožní péct podle Jamieho Olivera a dalších hvězdných kuchařů bez přepočítávání.

Mechanická kuchyňská váha Blaumann:

  • chromovaná základna s přehlednou stupnicí
  • praktická odnímatelná miska s výlevkou využitelná samostatně jako odměrka
  • maximální nosnost 5 kg
  • objem misky 2 l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské váhy a odměrky
Záruka: 2 roky
Materiál misky: Plast
Materiál základny: Chrom
Objem misky: 2 l
Nosnost váhy: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: