Manuální brousek na nože s rovným i zoubkovaným ostřím M 460

Kód: 460-6700
769 Kč
Skladem (1 ks)

Manuální brousek M 460 na nože s rovným i zoubkovaným ostřím v atraktivním chromovém provedení od špičky ve svém oboru Chef’s Choice.  Zásluhou 100% diamantového abraziva, dvou stupňového ostření a přesného válečkového vedení vytvoří na čepelích přesné ostří odolávající otupení. Brousek se dodává s funkčním krytem proti prachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manuální brousek M 460 od Chef’s Choice zajistí perfektní ostří u nožů s rovným i zoubkovaným ostřím. Pro svou funkčnost nepotřebuje elektřinu ani oleje nebo jiné mazací kapaliny. Je tak vhodnou alternativou pro broušení nožů nejen v domácnosti, ale i na rekreačních chatách, nebo v karavanech.

Největší devízy ručního brousku M 460?

  • 100% diamantové abrazivum - diamanty jsou nejtvrdším a nejefektivnějším brusným materiálem, který si poradí s jakoukoliv slitinou
  • dvou stupňové ostření -  středně zrnité diamantové brusivo v prvním stupni odstraní staré ostří a vytvoří první úkos na obou stranách; v druhém stupni se díky jemnému brusivo vytváří druhý úkos a zdokonaluje se výsledné ostří, které silné a odolává otupení
  • kontrola úhlu ostření - brousek disponuje válečkovým vedením, které se postará o vytvoření správného úhlu ostření
  • využití na širokou škálu nožů -  model M 460 je všestranným brouskem na kuchyňské, kapesní a filetovací nože s rovným nebo zoubkovaným ostřím.

Je pro vás manuální brousek na nože M 460 správnou volbou?

Pokud sháníte cenově dostupnou alternativu broušení nožů, která vám zaručí perfektní ostří nožů na cestách i v domácnosti, budete s brouskem spokojeni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Manuální brousky na nože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: