Ruční brousek na nože a nůžky M 480

Kód: 480-0600
613 Kč
Momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kompaktní ruční brousek M 480 od značky Chef’s Choice kombinuje broušení nožů, nůžek i rybářských háčků.  Je navržen a montován v USA. Perfektní výsledek ostří zaručuje 100% diamantové brusivo a přesné úhlové vedení, které udrží čepel ve správném úhlu. Je přenosný, ale přesto robustní, a představuje vhodné řešení pro broušení na rekreačních chatách, pobytech v přírodě, nebo v karavanech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obrovské možnosti v malém těle. Špička ve svém oboru, značka Chef’s Choice, vyrábějící elektrické brousky na nože přišla s kompaktním řešením, které je snadno přenosné, ale nijak nepolevuje na kvalitě. S ručním brouskem M 480 do 2 minut nabrousíte nejen nože, ale i nůžky, nebo rybářské háčky.

Jak funguje brousek na nože a nůžky M 480?

Broušení nožů

Hrubší diamantové brusivo v prvním stupni odstraní hranu starého ostří a vytvoří první úkos. Druhý stupeň s jemnými diamanty ostří vyleští. Výsledkem je ostří s 20 stupňovým úhlem, které déle dokáže odolávat otupení. Brousek je vhodný na kuchyňské, lovecké i zavírací nože.

Broušení nůžek

Nůžky se ostří pomocí 100% diamantového abraziva a vyměnitelných planžet, které se na brousek upevňují pomocí magnetu. To umožňuje jejich rychlou výměnu i fixaci při broušení. Hrubá planžeta je vhodná pro opravu velmi tupých a poškozených nůžek. Jemná planžeta následně doostří výsledek.  S ručním brouskem nabrousíte jak nůžky pro domácnost, tak i kuchyňské nůžky, nebo nůžky na zvěřinu.

Největší výhody ručního brousku na nože a nůžky M 480?

  • extrémně tvrdé a efektivní 100% diamantové abrazivum
  • přesné udržení čepele v optimálním úhlu
  • multifunkční využití
  • kompaktní a lehce přenosné provedení - ideální na venkovní použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Manuální brousky na nože
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: