Ruční brousek na vojenské nože M 442

Kód: 442-0300
675 Kč
Prodej ukončen

Manuální brousek M 442 od značky Chef’s Choice byl speciálně navržen pro taktické a vojenské nože s větší tloušťkou čepele. Samostatný brousící a honovací stupeň se 100% diamantovým abrazivem vytvoří dvojitě zkosené ostří, které déle odolává otupení. Ergonomická rukojeť umožňuje snadné použití pro praváky i leváky. Brousek byl kompletně navržen a smontován v USA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho misí je vytváření puntičkářského ostří u taktických, vojenských a bojových nožů. Přesně na to ho v USA navrhli a smontovali. Na manuálním brousku M 442 je jasně znát i rukopis značky Chef’s Choice v perfektní funkčnosti a kvalitním provedením.

Brousek disponuje dvěma samostatnými stupni určenými pro broušení a honování. Štěrbiny jsou přizpůsobeny hrubším čepelím. Pomocí 100% diamantového abraziva pak na nožích vytvoří dvojitě zkosené ostří, které je odolnější a silnější. Diamanty jsou vhodně zvoleným materiálem, neb nabrousí čepel nože z jakékoliv ocelové slitiny bez toho, aby ji zahřívaly a tepelně ovlivňovaly.

I přes své kompaktní rozměry má brousek robustní provedení a jeho ergonomická rukojeť  je vhodná pro obě ruce. Se svou nízkou hmotností a praktickou mysliveckou zelenou barvou je jako dělaný do terénu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Manuální brousky na nože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: