Nepřilnavá forma na quiche a koláče s volným dnem Paul Hollywood

Kód: PHHB33
439 Kč
Skladem (1 ks)

Forma na quiche ze zátěžové uhlíkové oceli, která zvládá i každodenní pečení, nekroutí se a odolává teplotě do 220 °C. Vyjmutí hotového koláče maximálně zlehčuje nepřilnavý povrch a praktické odjímatelné dno. Díky působivému champagne provedení se forma hodí pro přímé servírování. Je vhodná i do myčky. Průměr 25 cm, hloubka 3,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mistr pekařů Paul Hollywood by už koláče mohl péct poslepu, ale na formě pořád záleží. Proto mu značka Kitchen Craft dala volné ruce a on navrhl pečící formy vyladěné do posledního detailu.

Jako materiál byla vybrána zátěžová uhlíková ocel. Je pevná, zvládne i každodenní pečení, nekroutí se a odolává teplotám do 220 °C. Kromě toho předpisově rozvádí teplo po celé formě a koláče tak budou rovnoměrně propečené. Výsledný efekt mnohdy pokazí samotné vyjmutí koláče, proto je forma vybavena dvojitou vrstvou nepřilnavého povrchu a praktickým odjímatelným dnem. Efektní provedení v champagne barvě z ní činí kousek vhodný pro přímé servírování koláčů a cheesecake dortů, které v ní připravíte.

Nepřilnavost usnadňuje i finální údržbu. Forma je vhodná do myčky, ale pro co nejdelší spokojené pečení doporučujeme mytí v ruce.

Forma na quiche Paul Hollywood:

  • z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem
  • praktické odjímatelné dno pro snadné vyjmutí koláče
  • odolná teplotě do 220 °C
  • vhodná do myčky
  • průměr 25 cm, hloubka 3,5 cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nepřilnavé formy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: