Nerezová obracečka 21cm - perforovaná

Kód: E-60421
120 Kč
Skladem (> 5 ks)

Obracečka vyrobená z kvalitní nerezové oceli 18/10. Délka obracečky je 21 cm a je částečně perforovaná. Opatřena je plastovou, protiskluzovou rukojetí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obracečka z nerezové oceli o délce 21 cm, která je opatřena rukojetí s hygienického plastu, je určena pro univerzální použití. Perforovaná lopatka obracečky plní dvě funkce, snižuje váhu a umožňuje odtok přebytečného tuku při servírování obracečkou. Rukojeť je na konci opatřena otvorem, který slouží k pověšení tohoto kuchyňského náčiní na háček, aby byla obracečka kdykoli po ruce.

Využití obracečky

Díky kvalitní oceli, nižším rozměrům a tvaru, je obracečka vhodná pro univerzální použití. Nedoporučuje se však pracovat s ní na měkkých materiálech (antiadhézní povrch), aby nedošlo k jejich poškození. Není také vhodné ji používat při grilování, protože plastová rukojeť nesnese vysoký žár a mohlo by dojít k jejímu poškození od horkého roštu. Tvar obracečky ji však umožňuje použít na všech ocelových pánvích, používat ji jako špachtli nebo na pekáčích v podstatě k jakémukoli použití.

Materiál obracečky

Základem je kvalitní nerezová ocel 18/10, která se běžně používá v potravinářství pro vysoké nerezové vlastnosti i schopnost snadné údržby. Vydrží velmi vysokou teplotu bez změny vlastností. Rukojeť je vyrobena z protiskluzového hygienického plastu.

Údržba obracečky

Díky kombinaci nerezové oceli a plastu je možné umývat toto kuchyňské náčiní v myčce na nádobí, stejně jako v ruce za pomoci běžných čisticích prostředků a saponátů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obracečky
Záruka: 2 roky
Délka: 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: