Nylonová obracečka 32cm - zešikmená

Kód: E-98909
91 Kč
Prodej ukončen

Zešikmená nylonová obracečka o délce 32cm. Je vhodná pro jemné zacházení s menšími i většími připravovanými potravinami. Lopatka obracečky je perforovaná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nylonová obracečka, jejíž lopatka je zešikmená a perforovaná, umožňuje snadnou manipulaci připravovaných potravin. Její zešikmený konec umožňuje přesnou práci v případě, že potraviny jsou naskládány vedle sebe například na pekáči nebo pánvi a je třeba je "podebrat". Perforovaná lopatka umožňuje přímé servírování potravin, kdy je možné nechat potraviny napřed zbavit přebytečného tuku.

Použití obracečky

Obracečka je vhodná na běžnou práci v domácnosti. Díky materiálu je možné ji použít i na horké (do 250°C) nádobí. Konkrétněji můžete bez obav obracet jakékoli potraviny na "jedoucí" pánvi, obracet pečené potraviny ihned po vytažení pekáče z trouby. Můžete používat obracečku na lávový gril (pokud tedy nerozžhavíte desku na více než 250°C.

Materiál obracečky

Nylon je umělé vlákno, které odolává do teplot 250°C, nevstřebává vodu, vlhkost ani pachy. Je lehký, ale přitom celkem odolný.

Údržba obracečky

Vzhledem k použitému materiálu je možné bez obav umývat obracečku nejen v ruce za použití běžných mycích prostředků, ale i v myčce na nádobí, kde ji nevadí ani delší vlhkost nebo vyšší teplota mytí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obracečky
Záruka: 2 roky
Délka: 32 cm
Materiál: Nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: