Nylonová obracečka 32cm

Kód: E-98906
91 Kč
Prodej ukončen

Perforovaná nylonová obracečka o délce 32cm. Je vhodná pro běžné domácí použití včetně nádobí opatřené nepřipékavou vrstvou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická nylonová obracečka s vertikálně perforovanou lopatkou, která je vhodná nejen pro obracení připravovaných potravin, ale také pro servírování. Perforovaná lopatka usnadňuje odkapávání přebytečného tuku. Nylonový materiál se velmi snadno čistí. Rukojeť je opatřena otvorem pro snadné pověšení na háček v kuchyni.

Použití obracečky

Obracečka je díky svému tvaru poměrně univerzální, lze ji použít bez obav na pekáče, pánve (včetně antiadhézně upravených) apod. Není vhodné ji však používat na extrémně horké nádobí a grily. Maximální teplota je 250°C. Pokud je teplota vyšší dochází k poškození. Není určena pro otevřený oheň.

Materiál obracečky

Nylonová vlákna, ze kterých je obracečka vyrobena, odolávají teplotám do výše 250°C, dále jsou odolná vůči vlhku nebo běžným chemikáliím. Vlastní obracečka je také lehčí než její kovové protějšky a dostatečně pružná, aby nedošlo k poškození měkkých materiálů.

Údržba obracečky

Obracečku je možné umývat v myčce na nádobí stejně jako používat běžné chemické čisticí prostředky při ručním mytí. Nepodléhá vlhkosti a při častém nebo dlouhodobém mytí nedochází k jejímu poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obracečky
Záruka: 2 roky
Délka: 32 cm
Materiál: Nylon
Materiál: Nylon
Šířka: 9 cm
Délka: 32 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: