Ocilka CC-475

Kód: 475-0700
1 924 Kč –12 %
Ocilka CC-475
1 924 Kč –12 % 1 690 Kč
Prodej ukončen
Tato ruční ocilka od amerického specialisty na brousky a úpravu ostří Edgecraft velmi přesně vede ostří nože a tak jej narovnává co nejšetrnější formou. Díky protiskluzové rukojeti se s ocilkou velmi dobře pracuje i bez hlubší znalosti narovnávání ostří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při použivání kvalitních kuchyňských nožů dochází k mikroskopickému ohnutí ostří. Vlastní ztupení hrany ostří je vzhledem k tvrdosti ocelových nožů velmi méně častá záležitost než se obecně traduje (tedy pokud zacházíte s nožem v souladu s jeho určením).

ohnute-ostri-nozu-sanelliU takové situace stačí ostří nože narovnat ocilkou. Po několikanásobném narovnání dojde k poškození a otupení ostří, v takovém případě je třeba nůž již přebrousit.

Ušetříte tím mnoho materiálu na čepeli nože a značně prodloužíte jeho životnost. 

 

 

Ocilka tedy ostří narovnává, ocilka ostří nevytváří a vzhledem k tvrdosti materiálu kvalitních nožů ani dobře nebrousí jak je mnohdy milně uváděno. Ideální kombinace je elektrický brousek s diamantovými kotouči a ocilka. Téměř každý profesionální kuchař, který dbá o své nože ocilku používá.

Ocilka CC-475 navíc vede dráhu nože po ideální stopě a bez hlubší znalosti práce s ocilku tak dosáhnete maximální efektivity a kondice ostří.

Navíc je tato ocilka vyrobena v továrně v U.S.A. velmi zkušeným výrobcem potřeb na broušení a údržbu nožů. Společností Edgecraft (Chef'sChoice).

Doplňkové parametry

Kategorie: Ocílky
Záruka: 2 roky
Výroba: U.S.A.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: