Ocelová pánev na palačinky Carbon Plus Ø 26 cm

Kód: D-5120-26
547 Kč
Prodej ukončen

Palačinková pánev navěky (když se o ni budete dobře starat). Ta ocelová z Francie od de Buyer. Rychle přenáší teplo, zkrátí přípravu palačinek, na které už čekají všichni okolo, a díky nízkým okrajům je snadno otočíte.  Hodí se na všechny zdroje tepla, včetně indukce, ale klidně v ní můžete zapéct palačinky v troubě. Průměr 26 cm je tak akorát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo jiný by měl lépe vědět, jak má vypadat ta ideální pánev na palačinky než Francouzi? Právě z dílny de Buyer přichází odbornice na křupavé palačinky pánev Carbone Plus.

Na její výrobu byla úmyslně použita ocel. Při správném používání je téměř nezničitelná a zraje jako víno. Potřebuje se zajet, aby se předvedla, a s každým smažením palačinek získává lepší nepřilnavé vlastnosti.  Ocel rozvádí teplo velice rychle, a tím zkrátí přípravu netrpělivě očekávaných palačinek. Díky nízkým okrajům pánve se vám budou během smažení hezky obracet.

pancakes-984439_640

Palačinková pánev zvládá všechny zdroje tepla včetně indukce a bez obav v ní můžete připravit zapéct palačinky a omelety v troubě vzhledem ke kovové rukojeti.

Jestli něco pánev nesnese, pak je to mytí v myčce a dlouhé máchání ve vodě. Umyjte ji horkou vodou, vytřete do sucha a vnitřní část rozmazlete olejem.

made-in-france-de-buyer

Pánev na palačinky od de Buyer:

  • Vyrobená z oceli, která velmi rychle rozvede teplo a urychlí přípravu
  • Využijete ji na palačinky, omelety a to i v zapečené formě
  • Nízké okraje vám usnadní otáčení během smažení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Palačinkové pánve
Záruka: 2 roky
Indukce: Ano
Materiál: Ocel
Průměr: 26 cm
Vhodné do trouby: Ano
Materiál: Ocel
Průměr: 26 cm
Výška: 1,5 cm
Váha: 1,37 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: