Plech 2v1 Master Class

Kód: KCMCHB99
515 Kč
Skladem (1 ks)

Plech Master Class se 2 oddělenými částmi zhotovený z extra silné, zátěžové oceli, která je vylepšená o 2 vrstvy nepřilnavého povrchu Quantum II. Jedna část má drážky, které nepovolí masu se přichytit ke dnu a vytvoří působivou mřížku jako při grilování. Druhá část je vybavena perforací a je skvělou volbou pro přípravu křupavých amerických brambor či hranolků. Plech o rozměru 39x31 cm je možné mýt v myčce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nač vytahovat víc nádobí, když grilované a šťavnaté maso s křupavými hranolky zvládnete připravit na jednom plechu od Master Class.

Zhotovením ze zátěžové uhlíkové oceli nabyl na extra pevnosti a odolnosti. 2 vrstvy nepřilnavého povrchu Quantum II ze silikonových a keramických materiálu zabrání připékání. Jedinečný design se 2 oddělenými částmi je speciálně navržen, abyste na každé dosáhli nejlepších výsledků, co se chuti týče.

Část s drážkami simuluje gril – zabrání masu se přichytit k povrchu a vytvoří na něm lákavou mřížku. Perforovaná část nechá vzduch cirkulovat, odnést vlhkost a dodat bramborám křupavost.

Plech 2v1 šetří místo, čas a znamená i méně mytí nádobí, které ostatně můžete plně přenechat myčce. Je skvělou volbou i pokud doma máte masožravce a vegetariány. Večeři pro ně připravíte naráz na jednom plechu.

Plech 2v1 od Master Class:

  • silná uhlíková ocel se 2 vrstvami nepřilnavého povrchu
  • část s drážkami simuluje gril a je vhodná pro přípravu masa
  • perforovaná část se hodí pro přípravu příloh, zejména křupavých hranolek nebo amerických brambor
  • rozměr 39x31 cm
  • vhodný do myčky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechy
Záruka: 2 roky
Materiál: Uhlíková ocel
Materiál: Uhlíková ocel
Nepřilnavý povrch: Dvojitá nepřilnavá vrstva Quantum II
Rozměry: 39 x 31 cm
Hmotnost produktu: 1,1 kg
Tepelná odolnost: 220 °C
Myčka: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: