Sada 10 ks servírovacích táců v imitaci břidlice

Kód: GSL-PS52503
od 440 Kč

Zvolte variantu

Tác pro stylové servírování na večírcích a oslavách. Je vyroben z plastu s věrnou imitací oblíbené břidlice. Jeho předností je nižší pořizovací cena. Profesionálové v kuchyních ho využívají na jednorázové použití, ale vy na něm v domácích podmínkách můžete zákusky, cukroví, sushi nebo sýry, naservírovat hned několikrát. V Kotlíku ho máme v rozměrech 29,3x13,7 cm, nebo 29,5x19,5 cm. 10 ks v sadě.

Detailní informace

Rozměr: 29,3 x 13,7 cm
Prodej ukončen | GSL-PS52503
440 Kč
Rozměr: 29,5 x 19,5 cm
Prodej ukončen | GSL-PS52501
480 Kč

Detailní popis produktu

Svou návštěvu byste možná i na rukách nosili, ale občerstvení pro ni raději doneste na tácech. Pro tu příležitost tu máme stylové servírovací tácky, vyrobené z plastu, ale od břidlicových k nerozeznání.

Design břidlice je pro servírování přímo stvořený. Na tmavém podkladu dokonale vyniknou všechny vaše chuťovky, obzvláště ty, které hýří barvami. Použitý plast není tak tvrdý jako břidlice, ale vyhrává svou výrazně nižší pořizovací cenou. Aby na tácku bylo servírování co nejsnadnější, je tenký a lehký. Poslouží perfektně na zákusky, sushi, nebo chuťovky k vínu.  Na roznášení polévek nebo hrnků s čajem není dělaný.

Profesionálové v restauracích využívají tyto tácy pro jednorázové použití. V domácích podmínkách ovšem snesou použití více. Stačí je umýt jarovou vodou a vysušit. V sadě naleznete 10 ks.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnosy a tácy
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: