Termoska - objem 1 - 2 litry

Kód: SC20
od 442 Kč až –15 %
Termoska - objem 1 - 2 litry (Objem 2 l)
od 442 Kč až –15 % od 437 Kč

Zvolte variantu

Termoska, která vyniká dvojitou stěnou a provedením z nerezové oceli 18/10. Díky tomu zvládne uchovat nápoj dlouho a dlouho teplý a po celém dni bude ještě vlažný. V létě zase naopak. Díky materiálu je odolná, a pokud s ní nebudete hrát vybíjenou nebo jiné hry, tak nerozbitná. Klipový uzávěr se silikonovým těsněním a dlouhá ergonomická rukojeť vám usnadní nalévání.

Detailní informace

Objem: 1 l
Prodej ukončen | SC10
442 Kč
Objem: 1,5 l
Prodej ukončen | SC15
466 Kč
Objem: 2 l
Prodej ukončen | SC20
514 Kč
437 Kč

Detailní popis produktu

Je to držák. A nemá ráda změny. Jakmile do ní vliješ horký čaj, nebo studenou limču, bude dělat vše, co je v jejích silách, aby je udržela ve 100% kondici. A to není lehká práce.

Nerezová termoska:

  • Díky dvojitým stěnám zvládá teplotu udržet déle než její konkurentky. Když ráno zapomenete na čaj, vychutnáte si ho odpoledne, aniž by se změnil na ledový.
  • Dvojitý plášť termosku chrání před úrazy, takže kdyby ti upadla, možná se trochu zdeformuje, ale na funkčnosti jí to neubere.
  • Nerezová ocel 18/10 jí přidává na odolnosti a nerozbitnosti.
  • Klipový uzávěr na jedno stisknutí se silikonovým těsněním a dlouhá ergonomická rukojeť jsou tu pro to, aby se ti pěkně nalévalo.

Patří do rodu termosky domácí, takže na výlety ji vzhledem k jejím proporcím moc neužije. Na doma, zahrádky a chalupy je ale jako dělaná. Teď už stačí si podle toho, jak jste se rozrostli, vybrat objem, který bude třeba. Máme tu litrovku, litr a půl a větší dvoulitrovou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: