Kameninový modrý pekáč 33x23,5 cm

Kód: KCHMROAST33
510 Kč
Prodej ukončen

Krásný kameninový pekáč, který svým designem a provedením přímo vybízí k tomu, abyste francouzské brambory, šunkofleky, nebo žemlovku servírovali přímo z trouby na stůl. Kamenina je přírodním materiálem, který perfektně vede teplo, nasaje ho a i po vypnutí zdroje tepla chladne jídlo velice pomalu. Kameninový pekáč bez problému odolá ohřívání v mikrovlnce a mytí v myčce. Jeho rozměry 33x23,5x7 cm z něj nakrmíte i čtyřčlennou rodinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zachoval si svou krásnou a lehce rustikální tvář. A je jako stvořený, abyste v něm připravili dobroty jako od babičky. Takový je kameninový pekáč z řady Home Made od britské značky Kitchen Craft.

Kameninová hlína se vlije do připravené formy a 2x vypálí při teplotě 1228°C. Na kameninovou hlínu je nanesen nátěr v podobě glazury, která zesklovatí při vypalování, a díky tomu jako sklo odolává vodě a poškození kovovými nástroji. Zároveň se postará o to, aby kamenina nevsakovala šťávy z jídla a naopak zase jídlo nepřijímalo nic z kameniny.

Kameninový pekáč perfektně vede teplo, odolává vysokým teplotám a po rozehřátí je schopný teplo dlouhodobě uvolňovat. To způsobí to, že se pečené dobroty nepřichytí ke dnu pekáče, ale pečou se plynule a do hloubky.

I po vypnutí zdroje tepla jen tek nevychladnou, takže to využijte a v pekáči naservírujte oběd, aniž byste museli někoho rychle nahánět ke stolu s hrůzou, že to zase vychladne.

Kameninový pekáč Home Made:

  • Stvořený nejen na přípravu jídla, ale svým designem předurčený i k jeho servírování.
  • Perfektně vede teplo, dlouhodobě ho uvolňuje a i po vypnutí zdroje tepla chladne pokrm velice pomalu.
  • Jídlo v něm můžete ohřát i v mikrovlnce.
  • Údržbu klidně přenechejte myčce.

Pokud nemáte mít inspiraci co uvařit v moment, kdy ho poprvé budete držet v rukách, vyzkoušejte tradiční anglickou klasiku – masový koláč Shepherd´s Pie. Recept na ni je odhalen na dně pekáče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zapékací mísy
Záruka: 2 roky
Materiál: Kamenina
Rozměr: 33 x 23,5 cm
Výška okraje: 7 cm
Délka: 32 cm
Šířka: 23,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: