Arcoroc

Arcoroc je povedeným dítkem francouzské značky Arc International, která vytváří a prodává zboží do domácnosti a nádobí již od roku 1852. V současnosti patří mezi světově nejúspěšnější prodejce skleněného nádobí.

Logo Arcoroc

Arcoroc se narodil v roce 1963 a nejprve se pod touto značkou prodávalo jen tvrzené sklo. Za tu dobu dotáhl své produkty k dokonalosti, a proto z talířů, příborů a skleniček můžete často jíst a pít i v profesionálních restauracích.  V jeho sortimentu ovšem najdete i nádobí z krásného porcelánu nebo odolné nádobí z nerezové oceli.

Na výrobě skla, nádobí, příborů a talířů se podílí na 50 inženýrů a pracovníků výzkumného centra Arc International Research. Ti úzce spolupracují s designéry a experty z oblasti gastronomie. Díky tomu vznikají výrobky, které z hlediska materiálu, funkčnosti a designu bez problému stíhají šílené tempo profesionálních restaurací.

Díky Kotlíku si můžete svou kuchyni vybavit jako profesionálové.

arcoroc foto

1 položek celkem
Skleněný džbán s brzdou na led 1,3 l
99 Kč

Džbán, vyrobený ve Francii, z kvalitního a pevného skla. Jeho provedení a objem 1,3 l mu dává všestranné využití – džus, minerální vodu, šťávy, vodu i víno nebo pivo. Má...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem