Cambro

Když bratři Bill a Argyl Campbell otevřeli v roce 1951 poprvé dveře továrny, měli za cíl vyrábět a prodávat co nejkvalitnější tácy a podnosy do nemocnicí v Americe. Realita ale zcela předčila jejich očekávání. Výrobky se rychle rozšířily do restaurací, hotelů a kaváren.

Cambro logo

Neusnuli na vavřínech. Začali vyrábět nové tácy a podnosy všech velikostí, tvarů a barev. Svůj sortiment i rozšířili. O  termoboxy, termoporty, ohřívače talířů, ohřevné pulty a spoustu dalších užitečných pomocníků pro přepravu a výdej jídel. Od Cambro můžete mít doma i prakticky nerozbitné nádoby a džbány na nápoje.

Na začátku byla jediná továrna v Americe. Teď Cambro najdete po celém světě. Vize se ale nezměnila. Výrobky této značky byly, jsou a budou inovativní, odolné a špičkově kvalitní.

 

Cena

115137
1115137
2 položek celkem
Servírovací kleště z polykarbonátu
115 Kč

Odolné a pevné servírovací kleště nejlépe využijete při otáčení a nandávání steaků nebo větších kousků grilované zeleniny. Zásluhou materiálu zvládnou i vyšší teploty, jsou...

Servírovací lžíce z polykarbonátu
137 Kč

Pevná servírovací lžíce z polykarbonátu poslouží při míchání a servírování studených i teplých jídel. Polykarbonát je téměř nerozbitný, odolává vysokým teplotám, neprohýbá se a...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem