Porkert

Už v roce 1929 se ve Skuhrově nad Bělou vyrobilo přes 400 000 tisíc mlýnků Porkert. Během 100 let nebylo třeba výrazně měnit jejich vzhled ani funkčnost. Ručním mlýnkům s nástupem elektrických mlýnků a levnější čínské konkurence nastaly pro nepříjemné časy, které vedly až k zániku firmy Porkert v roce 2007.

porkert logo

V roce 2012 obnovila jejich výrobu společnost Hanhart Morkovice, která je oficiálním držitelem značky, know-how a veškerého duševního vlastnictví značky Porkert. Díky narůstajícímu zájmu o typicky české výrobky se mlýnky znovu těší velké oblibě.

Mlýnek Porkert – stejný, jako používala vaše babička

Ruční mlýnek na maso Porkert je robustním výrobkem z litiny s ochrannou vrstvou potravinářského cínu. Veškeré díly jsou vyráběny v České republice, proto je velice snadné sehnat v případě potřeby jakýkoliv náhradní díl.

Proč zvolit mlýnek na maso od Porkert?

  • mimořádně vysoká životnost
  • kompletní výroba v ČR
  • poměr ceny, životnosti a výkonu je nesrovnatelně lepší než u čínské konkurence.
  • široká nabídka náhradních dílů.
2 položek celkem
mlynek rks 5 02 orez
od 129 Kč

Náhradní řezná deska do litinového mlýnku na maso Porkert má stejný původ výroby. Zhotovuje ji česká nožířská společnost KDS. Zásluhou použité nerezové oceli má vysokou...

mlynek rks 8 03 orez
od 113 Kč

Náhradní matice do mlýnku Porkert vyrobená z kvalitní šedé litiny, na které je dvojitá vrstva zdravotně nezávadného cínu. Vyrobená v České republice. K dispozici ve 3 velikost,...

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem